1 about_banner2 banner3 banner24 banner35
jquery slideshow by WOWSlider.com v8.8

تاریخچه

تاریخچه دانش طب البرز

شرکت دانش طب البرز در سال 1394 بصورت مسئولیت محدود با هدف توسعه بازرگانی در زمینه های پزشکی، دندانپزشکی و زیبایی تاسیس گردیده است تا فعالیت بازرگانی با سابقه 15 ساله تحت بازرگانی حقیقی با نام های دانش گستر و بازرگانی روستا را در ابعاد وسیعتر ادامه دهد.
معرفی شرکت

معرفی شرکت دانش طب البرز

شرکت دانش طب البرز در سال 1394 بصورت مسئولیت محدود با هدف توسعه بازرگانی دراين مجموعه با فعالیت مستمر و پویا در زمینه تولید، واردات، تهیه و توزیع محصولات پزشکی و دندانپزشکی، هم اکنون در زمره شرکتهای برتر در صنعت دندانپزشکی کشور شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی ارائه خدمات سلامت محور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون معرفی فناوریهای جدید در زمینه محصولات پزشکی، دندانپزشکی و زیبایی با اتکا به تجارت علمی گام بردارد .
اهداف

اهداف شرکت دانش طب البرز

شرکت دانش طب البرز در نظر دارد با توسعه شبکه توزیع و خدمات پس از فروش گسترده و با پذیرش نمایندگی های فعال در سراسر کشور محصولات خود پشتیبانی را کرده و در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان ائم از پزشکان، مراکز درمانی و جراحی، بیمارستان ها و دانشگاههای علوم پزشکی باشد و با چنین رویکردی که تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان را برآورده نماید.
بهره مندی از فناوری های جدید

فناوری جدید

شرکت دانش طب البرز در سال 1394 بصورت مسئولیت محدود با هدف توسعه بازرگانی درشرکت بازرگانی دانش طب البرز افتخاردارد با بهره گیری ازفناوی های نوین درتجارت تجهیزات پزشکی بهترین محصولات پزشکی و دندانپزشکی را همراه با کنترل کیفیت و انطباق با استانداردها به صورت عرضه مستقیم در اختیار جامعه پزشکی قرار دهد. این شرکت حضوری گسترده در تجارت الکترونیک، شبکه های اجتماعی و اطلاع رسانی داشته و بدین وسیله
خط مشی

خط مشی شرکت دانش طب البرز

هدف و خط مشی شرکت دانش طب البرز همواره درجهت توسعه شرکت در زمینه خدمات رسانی به بخش سلامت کشور و سرمایه گذاری بیشتر و افزایش کسب وکادر و کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم با ایجاد اشتغال جوانان گام برمی دارد.
نمایندگیها

نمایندگی های شرکت دانش طب البرز

شرکت دانش طب البرز در سال 1394 بصورت مسئولیت محدود با هدف توسعه بازرگانی درشرکت دانش طب البرز با هدف تکامل خدمات رسانی و پوشش تمامی نیازمندیهای حوزه دندانپزشکی با دریافت بیش از 8 نمایندگی در زمینه ها تخصصی ترمیمی، پروتز، اندودونتیکس، ارتودونتیکس، جزمگیری، زیبایی، استیلیزاسیون و همچنین محصولات یکبارمصرف و عمومی جراحی از برندهای با کیفیت و مطرح ELSODENT، IMD، DENTEX، YIPAK، DOCHEM، COTISEN، BOMEDENT و HLH به تجارت علمی در این زمینه پرداخته است.